Artwork Coral mush - black pearl main picture
Artwork Coral mush - black pearl other picture

Antonie Lechér

Coral mush - black pearl

2021

0.7 x 0.2 cm

Stříbrný prsten Coral Mush s mořskou perlou z kolekce Nacre vznikl jako přirozená reakce na stav našich moří a oceánů. Slouží jako symbol naděje probíhající změny v každém z nás. Naše korálové útesy jsou v nebezpečí. V důsledku změny klimatu, nadměrného rybolovu, znečištění a ničení korálových a pobřežních stanovišť z neregulovaného rozvoje pobřeží jsou naše ekosystémy křehké. Udržitelné pěstování mořských perel může být odpovědí na záchranu našich útesů.  Ústřice jsou velmi citlivé organismy, které potřebují výjimečné podmínky prostředí, aby mohly růst a produkovat perly. Díky tomu fungují jako přirozené čističky vody, které denně profiltrují až 25,9 l vody, a tak ústřice velice závadně ovlivňují život v jejich okolí, kde vznikají korálové školky a mladé ryby nacházejí útočiště ve zdravých podmínkách.

stříbro Ag 925/1000 + pokoven Rhodium / Černá mořská perla
cca 6,5 g / 0,7 x 0,2 cm

Vaší velikost prstenu prosím napiště do poznámky. Pokud svou velikost nevíte, neváhejte nás kontaktovat, poradíme vám jak na to.

4 799 Kč

Doručení po ČR do 10 pracovních dnů

Máte otázku? NavštivteFAQ nebo se zeptejte.

>

Antonie Lechér

Přidat mezi oblíbené

Antonie Lechér česká designérka, fotografka a kreativní duše, která se specializuje na tvorbu nadčasových šperků. Celý proces od prvního návrhu po realizaci je velmi intuitivní proces, do kterého vkládá velkou část své duše. Kombinace symboliky, řemeslné tradice a lásky k biologii dává vzniknout minimalistickým šperkům s prvky geometrie a organiky. Ve svém pražském ateliéru experimentuje s moderními technologiemi, které kombinuje s tradičními řemeslnými technikami.

„Narodili jsme se, abychom obdivovali přirozenou krásu bytí“

Profile image of Antonie  Lechér,

Všechna díla autora

od nejnovějších
40

Vašemu výběru odpovídá 23 položek