Artwork PROPORTIONS main picture

Eliška Monsportová

PROPORTIONS

2018

8 x 28 cm

Karafa na vodu, která je tvarována tak, aby umožňovala snadné nalévání vody z karafy do sklenic. Jak sklenice, tak karafa jsou doplněny rytou výzdobou, která definuje oblast uchopení.

set jedné karafy a dvou sklenic

28 x 8 cm karafa

11 x 6 cm sklenice

4 750 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Eliška Monsportová

Add to my favourites

Eliška Monsportová v současnosti studuje Ateliér skla na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, pod vedením Ronyho Plesla. 
Eliška má vystudovaný design keramiky na středí umělecké škole v Ostravě. Nyní se ve své tvorbě věnuje převážně designu skla, ale také díky vlivu jejího předchozího studia se snaží kombinovat více materiálů dohromady a posouvat různé polohy skla. Nejvíce času tráví v dílnách, kde mění své projekty v realizace.

"Mám ráda sportování, cestování, tvorbu, učení, setkání s novými lidmi a neustálé rozvíjení sebe sama. Mým snem je vytvářet esteticky přitažlivé, čisté, ale současně praktické produkty. Stále hledám svou vlastní cestu v designování volných věcí. Jsem velmi přemýšlivý člověk, takže pokud jde o volné tvorbu, obvykle mají tyto produkty pro mne hlubší význam, který divák může nebo nemusí objevit. Ráda pozoruji a kreslím své okolí, které mohu následně využít pro své budoucí návrhy. Proces je pro mne velmi důležitý, být jeho součástí, pozorovat změny materiálů, forem a celkového vizuálu."

Profile image of Eliška  Monsportová,