Artwork Knoflíky/šperky - Spojení / Velký main picture
Artwork Knoflíky/šperky - Spojení / Velký other picture
Artwork Knoflíky/šperky - Spojení / Velký other picture

Kateřina Houbová

Knoflíky/šperky - Spojení / Velký

2018

35 x 3.5 cm

Spojení je šperk/knoflík, který spojuje několik bodů na oděvu najednou. Ovlivňuje a formuje jeho nositele. Nutí nás určité vzpřímenosti. V den, kdy si ho rozhodnete vzít jako součást Vašeho oděvu se určitě ponesete jinak než obvykle. 

Vytvořila jsem kolekci tří knoflíků/šperků, které nejsou svým vzhledem ani formou běžné a každodenní. Jeden kus se šesti skleněnými kuličkami je asi nejvýraznější. Projde hned šesti dirkami a každé košili dodá na zajímavosti. Druhý velký kus spojuje pouze dvě krajní místa oděvu a působí odlehčeně a křehce.  Nejmenší z celé kolekce je knoflík spojující dvě místa na oděvu, která jsou si velice blízká.  Dá se využívat i ve více kusech zároveň a  je velice  nositelný a praktický.  Knoflíky se uchycují na oděv pomocí klasického přišití v krajních rozích konstrukce.

Materiál: ručně navíjené skleněné perle, tyčky jsou pozlacené  24 karátovým zlatem

Rozměry: 350 mm x 35 mm

1 500 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Kateřina Houbová

Add to my favourites

*1996

"V současnosti jsem studentkou ateliéru Sklo. Usiluji o to, být designérem věcí, které člověka vedou k ohleduplnějším rozhodnutím a jednáním  nejen k přírodě, ale i k sobě samému. Často pracuji s estetikou kruhu a teček."

 

Profile image of Kateřina  Houbová,