Artwork Kyō earrings long  main picture
Artwork Kyō earrings long  other picture
Artwork Kyō earrings long  other picture
Artwork Kyō earrings long  other picture
Artwork Kyō earrings long  other picture
Artwork Kyō earrings long  other picture
Artwork Kyō earrings long  other picture

Katerina Reich

Kyō earrings long

2020

1 x 4.7 cm

Náušnice z kolekce Kyō jsou vyrobeny ze stříbra Ag 925/1000.

povrchová úprava: zlato / rhodium

délka náušnic 4,7 cm

ruční výroba

puncované

včetně designové krabičky

Rhodium je známé svým vysokým leskem, proto se často používá jako povrchová úprava stříbra nebo bílého zlata. Tato vrstva stříbro chrání a dodává mu větší odolnost a lesk. Dalším důvodem použití rhodia na šperky je jeho antibakteriální a antioxidační ochrana šperku, která brání před oxidací – černáním. Povrchová úprava rhodium výrazně zlepší životnost i vzhled všech kovů, na které se použilo.

Vybranou povrchovou úpravu (zlato nebo rhodium) napište do poznámky.

3 700 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Katerina Reich

Add to my favourites

*1984, Praha

Katerina Reich šperkařka působící jako rezident v pražských ateliérech SmetanaQ. Její tvorba je inspirována především moderní architekturou a vizí budoucnosti.

VZDĚLÁNÍ
2010 – 2013
Kov a šperk – ateliér prof. V.K. Nováka, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni - MgA.
2009 – 2010
Keramikcý design – ateliér prof. Václava Šeráka, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
2006 – 2009
Keramikcý design - ateliér prof. Václava Šeráka, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni - BcA.
2005 – 2006
TTI School Of English, London, UK
2001 – 2005
Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu - Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara

OCENĚNÍ
2014 2012 2011
Czech Grand Design - nominace
 Národní cena za studentský design - nominace
Národní cena za studentský design – Kolekce šperků Mullatem – Dobrý studentský design

VÝSTAVY

Profile image of Katerina  Reich,

All author's artworks

most recent
40

your selection corresponds to 40 items