Artwork Lefkada main picture
Artwork Lefkada other picture

Linda Vrňáková

Lefkada

2015

178 x 96 cm

Houpací lehátko je dokonalým společníkem pro chvíle odpočinku, pro chvíle snění. Je vyráběno ručně na zakázku.

Lehátko můžete variabilně polohovat pomocí posuvných lyžin. Potahový materiál je velmi odolný a praktický, snadno se udržuje a čistí. 

Pohodlně ležíte na masážních míčkách vyvinutých pro českou rehabilitační metodu, tzv. "míčkování" a tak se snadno přenesete v představách třeba na jedno z nejkrásnějších míst Řecka, na ostrov Lefkada. Tam se Linda cítila skvěle a tak ji napadlo přenést si kousek té pohody i domů.

Rozměry Lefkady jsou 178 x 96 x 69 cm. Materiál je 100% polyester, PUR pěna a kov. Přibližná hmotnost je 18 kg, nosnost je 120 kg.

Doprava po ČR zdarma, možnost osobního vyzvednutí. Doba dodání je 4 týdny.

36 000 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Linda Vrňáková

Add to my favourites

*1989

LIV (Linda Vrňáková) je jedinečný relaxační nábytek, tvořený s láskou k materiálu a s poctivostí ruční výroby. Pro každodenní snění a zastavení.

Na každém začátku je sen. Sen LIV je o harmonii, poznání sebe sama a o svobodě. Posláním značky je probudit touhu po relaxaci těla a mysli. Protože je tak důležité zastavit se a snít. Krátkým odpočinkem dokážeme načerpat chuť a energii. Žít svůj sen. Tvořit svou vlastní realitu.

LIV vyrábí unikátní relaxační a rehabilitační nábytek inspirovaný rehabilitační metodou míčkování. Míčky uvnitř nábytku tlačí na páteř a tělo, jež pomáhají uvolňovat a jemně masírují.

Profile image of Linda Vrňáková,

All author's artworks

most recent
40

your selection corresponds to 3 items