Artwork Swingy main picture
Artwork Swingy other picture
Artwork Swingy other picture
Artwork Swingy other picture
Artwork Swingy other picture

Linda Vrňáková

Swingy

2014

160 x 110 cm

Produkt SWINGY je jedinečný v tom, že uvnitř potahového materiálu jsou zašity míčky, které se používají na speciální rehabilitační metodu, která byla vyvinuta v Čechách a je velmi účiná v oblasti fizioterapie. Díky těmto tvrdým míčkům, které jsou součástí produktu a jejich tlačením na páteř, mohou příjemně uvolňovat a jemně masírovat svalstvo.

SWINGY jsem vytvořila z vlastního pocitu nedostatku odpočinku a z potřeby naučit se meditovat, nechat tvořit svou fantazii a uvolnit se v mírném pohupování, které tak příznivě působí na naše tělo i mysl.

Důležitou přidanou hodnotou je ruční výroba, na které si zakládám. Je pro mne velmi důležitou součástí. Stejně důležitá je spolupráce s maloobchodníky a jejich kvalita výroby a výrobků, které pečlivě vybírám.

Materiál: látka, PUR pěna, dřevo

Doprava po ČR zdarma, možnost osobního vyzvednutí v Praze.

∙ Dodání 4 týdny

∙ Požadovanou barvu prosím uveďte do poznámky při objednávce 

20 000 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Linda Vrňáková

Add to my favourites

*1989

LIV (Linda Vrňáková) je jedinečný relaxační nábytek, tvořený s láskou k materiálu a s poctivostí ruční výroby. Pro každodenní snění a zastavení.

Na každém začátku je sen. Sen LIV je o harmonii, poznání sebe sama a o svobodě. Posláním značky je probudit touhu po relaxaci těla a mysli. Protože je tak důležité zastavit se a snít. Krátkým odpočinkem dokážeme načerpat chuť a energii. Žít svůj sen. Tvořit svou vlastní realitu.

LIV vyrábí unikátní relaxační a rehabilitační nábytek inspirovaný rehabilitační metodou míčkování. Míčky uvnitř nábytku tlačí na páteř a tělo, jež pomáhají uvolňovat a jemně masírují.

Profile image of Linda Vrňáková,

All author's artworks

most recent
40

your selection corresponds to 3 items