Artwork Moon Bianco main picture

Metaformi

Moon Bianco

2017

3 x 2.4 x 0.5 cm

Druhá, ručně vyráběná kolekce Serpentine collection, pracuje na rozdíl od monochromatické debutové ( vyrobené z bílého a černého mramoru ) s barvou. Šperky jsou vyrobené z italského zeleného mramoru – Verde Alpi v kombinaci s bílým – Bianco Carrara. Na sytou zelenou barvu a kresbu upozorňuje i samotný název – Serpentine collection z latinského serpēns – had. Mramor Verde Alpi a jeho rozmanitá neopakovatelná textura v mnohém může připomínat hadí kůži. Bílý mramor Bianco Carrara s lehkou dýmovou kresbou, citlivě šperk doplňuje a zjemňuje jeho celkový výraz. Ještě víc okrasná jednoduchost tvarů se blíží k základní geometrii a dává vyniknout krásnému materiálu – mramoru v kombinaci s lešťenou mosazí.

15, 16, 17, 18, 19, 20 mm vnitřní průměr - velikost napište do poznámky

Doručení do dvou týdnů

1 625 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Metaformi

Add to my favourites

Metaformi je značka zastřešující ručně vyráběné šperky z autentických materiálů – z mramoru a mosaze od autorky Tatiany Lesajovej.

Všechny objekty jsou jedinečné – zachycují kousek kresby nerostu, která vznikala po tisíciletí– každý šperk je proto jediným originálem. Materiál – mramor v kombinaci s mosazí – a elegance forem, do kterých jsou objekty tvarované, spolu vytvářejí nestárnoucí krásu – dělají je nadčasové.

Objekty Metaformi na sebe poutají pozornost svým výrazem, neboť jejich formální jednoduchost a autenticita materiálů je vzdaluje od pomíjejících trendů.

 

O AUTORCE 

Profile image of  Metaformi,