Artwork Batoh small main picture
Artwork Batoh small other picture
Artwork Batoh small other picture
Artwork Batoh small other picture
Artwork Batoh small other picture

Monika Mongol

Batoh small

2018

28.1 x 53.5 cm

Mongol Backpack​ je dokonalým městským doplňkem, který doplní váš outfit a doprovází vás den co den. Zatímco funkčnost, elegance a minimalistická estetika ovlivňují designový aspekt batohu, jeho výroba odráží základní hodnoty Moniky Mongol, jako je udržitelnost a řešení textilního odpadu.

Batoh je na způsob “messengerovských vaků” a je vyroben z bavlny a recyklované kůže, kterou Monika pečlivě vybírá z oděvů, které už ztratily svoji původní hodnotu. Tím se stává každý batoh originál. Uvnitř batohu je jedna velká kapsa na notebook a dvě malé kapsy na drobnosti. Záda a tráky má lehce vypolstrované, a to znamená příjemné nošení.

Kromě toho se celý výrobní proces uskutečňuje v České republice.

BATOH SMALL

Velikost: V*Š*H: 53,5(40)*28*10 cm (zarolovaný)
Velikost velké vnitřní kapsy: 31x23 cm
Velikost malé vnitřní kapsy: 20x12 cm / 2 kapsy vedle sebe Šíře tráků - 3 cm
Materiál:
Vnitřní: 100% PES / voděodolná úprava
Vnější: 100% bavlněné plátno, recyklovaná kůže

Doprava po ČR zdarma.

3 750 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Monika Mongol

Add to my favourites

MONIKA MONGOL j​e česká módní návrhářka, která se zaměřuje zejména na limitované kolekce se smyslem pro detail a nadčasovost. Minimalistický design rozbíjí charakteristickou výšivkou, v níž se promítá její vášeň k etnickým kmenům a cestování po Asii. Zaměřuje se zejména na střihové řešení šatů pro různé příležitosti, které vnímá jako hlavní prvek v šatníku těch žen, které rády podtrhují svou ženskost designovou elegancí. Klade důraz na tradiční řemeslné zpracování, kvalitní přírodní materiály a udržitelnost módy - i proto výroba oděvů probíhá v České republice.

Monika Přikrylová vystudovala VOŠ oděvního designu v Brně, pokračovala na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.. Během svého studia získala ne jedno ocenění a to - finalista prestižní přehlídky pro současné mladé návrháře - Shooting Fashion Stars 2013, Finalista v soutěži – Schwarzkopf Brillance Fashion Talent 2012 a Národní cenu za studentský design 2011 - ocenění v kategorii Dobrý studentský design 2011. Její doménou je zejména inspirace v asijské kultuře, kterou ráda propojuje se současnou módou. Ráda si pohrává s kontrastem a recyklací a snaží se svět vidět barevně.

V roce 2013 byla její bakalářská práce Mongol prezentována v rámci Shooting Fashion Stars a následně o rok později byla vyslána na pracovní cestu do Mongolska, Ministerstvem ČR. V Mongolsku se ji podařilo navštívit tamní salóny, uspořádat přednášky o své tvorbě, vést workshopy na místních školách a nafotit svoji kolekci, která byla následně otištěna v předním mongolském magazínu GOODALI.

Nyní pracuje pod svoji značkou Monika Mongol.

Profile image of Monika Mongol,

All author's artworks

most recent
40

your selection corresponds to 2 items