Artwork Kasička Cink main picture
Artwork Kasička Cink other picture
Artwork Kasička Cink other picture

Tablo

Kasička Cink

2016

9 x 16.5 cm

Autor / Antonín Tomášek

Kasička – kouzelný porcelánový MĚŠEC se zlatým hrdlem, které bude přitahovat Vaše drobné. Všechny úspory v něm budou v bezpečí, a přesto si je z MĚŠCE můžete kdykoli vzít, aniž byste jej rozbili. Stačí trocha trpělivosti a kouzelné slovíčko a mince se budou sypat.

Rozměry: Objem 200 ml, výška 165 mm.

Materiál: Zlacený porcelán.

1 320 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Tablo

Add to my favourites

TABLO je nakladatelství věcí založené dvěma designéry v Praze roku 2014. Liší se od luxusních a očividně stylingových značek. Něco se naučili z dědictví tradičních českých manufaktur a nyní dělají současný design.

"Jsme nadšeni myšlenkou spolupráce s lidmi, kteří ovládají svoji profesi. Ať už přivádíme na svět produkty značky TABLO nebo děláme servis pro druhé, děje se to za přičinění schopných designérů a v místech, kde se v Čechách dodnes udržují řemeslné tradice. Víme kde a jak naše výrobky vznikají a jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o tuto povznášející zkušenost. Neměníme věci, ale způsob, jakým se na ně díváme. Vnímavý design pro skutečné lidi, to je to co nás zajímá. Mluvíme o participativním designu a výrobě. Už žádné hrdiny designu!"

Iva Tattermuschová a Jiří Novotný
(designéři a editoři Tablo)

www.tablo.today

Profile image of  Tablo,