Artwork Set Mlask - Confetti  main picture
Artwork Set Mlask - Confetti  other picture

Tablo

Set Mlask - Confetti

2016

18 x 12 cm

Autor / Jiří Novotný

Když snídáte, svačíte, nebo s Vámi stolují děti. Tehdy totiž to neobjemnější nádobí nemusí být to, co hledáte. Sada MLASK se skládá z šálku, misky a talířku v přiměřeném měřítku. Každý díl poslouží i zvlášť, ale dohromady udělají z Vašeho stolování kompletní událost. Podle nálady si můžete vybrat z různých motivů od několika autorů.

objem hrníčku: 180 ml

miska: 120 mm

talíř: 210 mm

 

1 190 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Tablo

Add to my favourites

TABLO je nakladatelství věcí založené dvěma designéry v Praze roku 2014. Liší se od luxusních a očividně stylingových značek. Něco se naučili z dědictví tradičních českých manufaktur a nyní dělají současný design.

"Jsme nadšeni myšlenkou spolupráce s lidmi, kteří ovládají svoji profesi. Ať už přivádíme na svět produkty značky TABLO nebo děláme servis pro druhé, děje se to za přičinění schopných designérů a v místech, kde se v Čechách dodnes udržují řemeslné tradice. Víme kde a jak naše výrobky vznikají a jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o tuto povznášející zkušenost. Neměníme věci, ale způsob, jakým se na ně díváme. Vnímavý design pro skutečné lidi, to je to co nás zajímá. Mluvíme o participativním designu a výrobě. Už žádné hrdiny designu!"

Iva Tattermuschová a Jiří Novotný
(designéři a editoři Tablo)

www.tablo.today

Profile image of  Tablo,