Artwork Skleničky Paar / Mochalovi main picture

Tablo

Skleničky Paar / Mochalovi

2014

10 x 22 cm

Autor / Mochalovi

Dobré víno nikdy nepijete sami. Karolína a Pavel Kopřivovi navrhli sklenici pro pití vína ve dvou. Deset tvůrčích a partnerských párů pak vlastním osobitým způsobem přimělo dvojice sklenic komunikovat. K příležitosti Designbloku 2012 tak vznikla výstavní série signovaných, ručně foukaných a pískovaných párů sklenic. Edice PAAR 2012 nikdy nepřekročí náklad 30 párů od každé autorské dvojice, pak je vyprodáno.

objem 430 ml

velikost 220 mm 

 

 

sold

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Tablo

Add to my favourites

TABLO je nakladatelství věcí založené dvěma designéry v Praze roku 2014. Liší se od luxusních a očividně stylingových značek. Něco se naučili z dědictví tradičních českých manufaktur a nyní dělají současný design.

"Jsme nadšeni myšlenkou spolupráce s lidmi, kteří ovládají svoji profesi. Ať už přivádíme na svět produkty značky TABLO nebo děláme servis pro druhé, děje se to za přičinění schopných designérů a v místech, kde se v Čechách dodnes udržují řemeslné tradice. Víme kde a jak naše výrobky vznikají a jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o tuto povznášející zkušenost. Neměníme věci, ale způsob, jakým se na ně díváme. Vnímavý design pro skutečné lidi, to je to co nás zajímá. Mluvíme o participativním designu a výrobě. Už žádné hrdiny designu!"

Iva Tattermuschová a Jiří Novotný
(designéři a editoři Tablo)

www.tablo.today

Profile image of  Tablo,