Artwork C GEOM main picture
Artwork C GEOM other picture
Artwork C GEOM other picture

Vobouch

C GEOM

2017

22 x 22 x 22 cm

Tvorba studia Vobouch velmi originálním způsobem kombinuje nejrůznější materiály i technologii výroby. Avšak stále hlavní dominantou studia Vobouch je porcelán. Tento materiál tvoří jakýsi záchytný prvek tvorby, na který navazují další přístupy a materiály. Porcelán kombinují například s betonem, kůží, či odkazují na tradiční český cibulák.

6 000 Kč

Delivery within 10 days for Czech Republic.

Do you have a question? VisitFAQ or ask us.

>

Vobouch

Add to my favourites

Designové studio Vobouch tvoří designérská dvojice Markéta Kalivodová a Richard Švejda. Markéta vystudovala plzeňskou Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni, kde momentálně pracuje jako asistentka v ateliéru keramiky a mimo studio Vobouch je členka keramické skupiny Nalejto. Richard taktéž vystudoval plzeňskou Fakultu designu a umění a následně absolvoval pražskou UMPRUM. Jejich tvorba velmi originálním způsobem kombinuje nejrůznější materiály i technologii výroby. Avšak stále hlavní dominantou studia Vobouch je porcelán. Tento materiál tvoří jakýsi záchytný prvek tvorby, na který navazují další přístupy a materiály. Porcelán kombinují například s betonem, kůží, či odkazují na tradiční český cibulák. 

Studio získalo mnoho ocenění, jako například hlavní cenu pro nejlepšího designéra Czech Design Weeku 2015 či byli nominovaní jako objev roku na cenách Czech Grand Design 2016.

 

 

Profile image of  Vobouch,